Peyzaj Alanları Yönetimi

Yeşil Alanlarınız Artık Daha Göz Alıcı Hale Geliyor!

Controlix

Peyzaj Yönetimi

Controlix Peyzaj Yönetimi çözümümüz ile sulama işlemi, kullanıcının tercihine bağlı olarak planlanan zamanda ve bitkinin su ihtiyacına bağlı olarak veya istenilen her an yapılabilmektedir.

Neden Controlix Peyzaj Çözümü?

Konut bahçeleri, iş merkezleri ve toplu yaşam alanlarında kullanılan otomatik sulama sistemleri yaşam açısından çok önemli bir role sahiptir. Bunun en önemli nedeni ciddi miktarda harcamalar yapılan peyzaj düzenlemesinin devamlılığı ve sağlıklı bir şekilde korunmasıyla ilgilidir.

Controlix Sulama kit, Stabil enerji kaynağı gereksinimi ve fiziksel bir haberleşme bağlantısı olmadan tak çalıştır mantığı ile mevcut sulama sistemine ilave edilebilmektedir. Yeni kablosuz Haberleşme türleriyle km cinsinden mesafeler üzerine bilgi aktarımı sağlamaktadır. Mevcut bir çok sulama sistemine entegre vaziyettedir.

Kontrolmatik mühendisleri tarafından geliştirilen Controlix Platformu, farklı veri kaynaklarında birçok veriyi toplayıp saklayabilen, gerçek zamanlı analitik hesaplama yapabilen aynı zamanda birçok raporlama modülüne sahip gözetimsiz aksiyonlar alabilen akıllı bir sistemdir.

Bulut teknolojisi ile uzaktan erişim imkanına sahip olan Controlix Platformu, herhangi bir sunucu ve güvenlik yatırımı yapmanda kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Önemli Çözüm Faydaları

Controlix Platform

Kontrolmatik Mühendis ekibi tarafında geliştirilen Controlix platformu; milyonlarca veri toplayabilen, gerçek zamanlı analitik, gözetimsiz aksiyonlar alabilen etkileşimli bir platformdur.

Diğer Çözümler

Ürün Talep Formu

Controlix, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ile %100 uyumludur. KVKK uyarınca özel bilgilerinizi nasıl topladığımız, sakladığımız ve işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik politikamızı inceleyin.