Makine-Operatör Eşleşmesi ve Yönetimi

Doğru Makine Doğru Operatörle Eşleşiyor, Üretim Hatları Daha Verimli Hale Geliyor.

Controlix

Makine-Operatör Eşleşmesi

Controlix Makine-Operatör Eşleşmesi ve Yönetimi, mevcut tüm makinelere doğrudan entegre edilebilen modülleri sayesinde yetkili operatör eşleşmesi sağlayabilmektedir. Üretimin etkili olan bu sürecinde Controlix tarafından geliştirilen modüller ile Controlix web platformu ile kolayca yönetilebilmektedir.

Neden Makine-Operatör Eşleşmesi ve Yönetimi Çözümü?

Birçok üretim alanında özellikle personel ve makinelerin uyumluluğu çok büyük önem teşkil etmektedir. Üretim planlamasının verimli olması için doğru makinenin, doğru operatör ile eşleştirilmesi üretim hattında süreklilik elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda üretim esnasında oluşabilecek ani duruşlar, arızalar gibi sorunlara yetkin operatörünün anlık müdahale etmesini sağlar.

Controlix Makine-Operatör Eşleşmesi ve Yönetimi stabil enerji kaynağı olmadan ve kablosuz haberleşme ile kurgulanmıştır…

Bu amaçla geliştirilen Controlix Makine-Operatör Eşleşmesi ve Yönetimi, stabil enerji kaynağı olmadan ve kablosuz haberleşme ile kurgulanabilir ve içeriği aşağıdaki gibidir.

• Makine Enerji Yönetimi,

• Platform Üzerinden Operatör Ataması,

• Makine Eşleştirme Ile Rfid Çözümü,

• Operatör Alanı Takibi Için Rtls, 

• Üretim Serisi Ile Operator Eşleşmesi,

Saha bağlantısından yetkilendirmeye kadar katı güvenlik katmanlarına sahiptir.

Farklı veri kaynaklarında birçok veriyi toplayıp saklayabilen aynı zamanda birçok raporlama modülüne sahiptir.

Kontrolmatik mühendisleri tarafından geliştirilen Controlix Platformu, farklı veri kaynaklarında birçok veriyi toplayıp saklayabilen, gerçek zamanlı analitik hesaplama yapabilen aynı zamanda birçok raporlama modülüne sahip gözetimsiz aksiyonlar alabilen akıllı bir sistemdir.

Bulut teknolojisi ile uzaktan erişim imkanına sahip olan Controlix Platformu, herhangi bir sunucu ve güvenlik yatırımı yapmanda kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Önemli Çözüm Faydaları

Controlix Platform

Kontrolmatik Mühendis ekibi tarafında geliştirilen Controlix platformu; milyonlarca veri toplayabilen, gerçek zamanlı analitik, gözetimsiz aksiyonlar alabilen etkileşimli bir platformdur.

Diğer Çözümler

Ürün Talep Formu

Controlix, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ile %100 uyumludur. KVKK uyarınca özel bilgilerinizi nasıl topladığımız, sakladığımız ve işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik politikamızı inceleyin.